Õnnepanga meeskond tutvustas laupäeva jooksul oma telgis projekti ligi poolele tuhandele folgilisele. Uuriti, mida inimesed on valmis oma oskustest ja teadmistest pakkuma ning milliseid vahetusi kohapeal kohe teha saaks. Päeva kokkuvõtteks oli pakkumisi isegi rohkem kui vajamist, mis omakorda näitab inimeste valmisolekut projektiga kiiresti kaasa tulla.

"Esimene emotsioon Õnnepanga telgi juures oli muidugi alati suur naeratus ja näoilme, mida on raske kirjeldada, sest nimi Õnnepank tõmbab tähelepanu. Seejärel asuti rõõmsalt oma oskusi revideerima ja tehti pakkumine," ütlesid Õnnepanga eestvedajad Birgit Tolmann ja Airi Kivi.

Pakkumiste ja vajaduste stend oli päeva jooksul kirev. Vajati näiteks küüti, tassi kohvi,  tantsupartnerit, juriidilist nõustamist, maitsvat kooki, tasuta lõunat, fotograafia algõpetust, lapsehoidmist jne.

Pakkumiste poolel aga oli oluliselt rohkem oskusi alates juriidikast lõpetades kokkamisega. Folgile iseloomulikult pakuti ka palju muusikaga seonduvat, näiteks oldi valmis häälestama pille, vahetama kitarrikeeli, tasuta üritustel oma bändiga esinema, laulma, tantsima ja õpetama muusikaga seonduvat.

Õnnepank on Teeme Ära üritusest välja kasvanud projekt, mille eesmärgiks on abivajajad ja abipakkujad omavahel lihtsate igapäevaste heategude tegemiseks kokku viia. Samuti üritatakse ühiskonnas laiemalt tõstatada väärtushinnangute ja õnnelik olemise teemat. Õnnepanga veebikeskkond heategude vahetamiseks avatakse augusti lõpus.