Ühismeditatsioon Eesti metsade heaks

Aeg:
23.07.2017
Kes:
Korraldaja Simo Santeri Virtanen
Maakond:
Üle-eestiline
Kus:
Üle eesti
Kontakt:
Korraldaja Simo Santeri Virtanen
Veebileht:

Seekordne meditatsioon on väga eriline, nimelt toimub ta 23. juulil. See on maailmapäev, õnneliku maailma päev. Päev, millal kogu inimkond hakkab looma õnnelikku tulevikku.

Sellel päeval hakatakse kogunema ühtekokku põliskodudes. Pered ja sõbrad, et tähistada ühist harmoonilist elamist. See on unistus, mis on juba sündinud. Meie töö on anda talle tuge, et ta rutem valmiks.

Meil on kaunid metsad, puutüvesid vaadates satume samme lugema. Unustame kõige muu, mõtiskledes oma olemuse üle. Luues kaunist tulevikku, loome kaunist olevikku. Unistus, mis kehtib meie sisimas. On unistus, mis kehtib kogu inimkonna jaoks.

On loodud mõttevorme ja mustreid, millel on tohutu hävitav potentsiaal. Mõned neist on juba sündinud, kuid armastava mõttejõul võime nad peatada.

Mitte keegi pole süüdi, et meie loodusega nii sünnib. Me oleme kõik koos loonud praeguse olukorra, kus meie metsasid lakkamatult raiutakse. Unustatakse tagajärjed, mida mõtlevad inimesed 50 aastat hiljem.

See on ühise loome tulemus ja me ei pea pidama pahameelt. Me peame õppima andestama, sest siis hakkab süsteem muutuma. Sellel korral me pidutseme avatud südamega. Saadame palju armastust maailmaruumi.

Meie ühise unistuse toel, hakkab vana programm lahustuma ning saab asemele tekkida uus. Selline, mis toetab meid kõiki ning annab rohkem kui võtab. On aeg taasluua hävitatut ja tegutseda, et luua uut ja paremat.

Seda meditatsiooni saab läbi viia, kas istudes, tantsides, liikudes, kõndides, mölutades, naerdes, sõpradega, perega, üksinda, lemmikloomaga, puunajal, kodukohas või külas.

Olgu päike ja valgus sinuga. Ole hea iseendaga, ole hea oma pere ja sõpradega.

Jaga: