Eesti Vabariigi 100. aastapäeva tähistamiseks avab botaanikaaed oma väärikal sünnipäeval Eesti looduslike taimede osakonna. Samuti näeb uuendatud infotahvleid, mis pakuvad külastajatele senisest rohkem infot taimekoosluste ning ajaloo kohta.

Huvilistele toimuvad ekskursioonid ja suveõhtu meeleolukas kontsert.

Eesti Vabariigi 100. aastapäeva tähistamiseks avab botaanikaaed oma väärikal sünnipäeval Eesti looduslike taimede osakonna. Samuti näeb uuendatud infotahvleid, mis pakuvad külastajatele senisest oluliselt rohkem infot taimekoosluste ning ajaloo kohta.

Piduliku päeva puhul korraldame kaks ekskursiooni, millele palume registreeruda telefonil: 737 6180

Ekskursioonid toimuvad kell 17.00 ja 18.00.

Kell 19:00 algab kontsert, esineb Helin-Mari Arderi trio. Kontsert on kõigile tasuta.

Helin-Mari Arder on päikeseline muusik, keda paljud teavad tema kirjutatud laulu "Väike päike" järgi. Oma lauljatee algusest peale on teda seostatud kauni eestikeelse muusikaga aga ka selliste maailmas armastatud stiilidega nagu bossa nova ja samba. Bossa nova on nõtke ja lummav stiil, mis sobib eesti keele rütmiga imehästi. Helin-Mari ongi oma südameasjaks võtnud esitada kauneid bossasid nii oma emakeeles, portugali keeles kui ka mitmetes teistes keeltes. Samuti kirjutab ta ise muusikat ning esitab mitmete jazzautorite laule oma tõlgenduses.

Lauljatari saatjateks on Teet Raik kitarril ning Ara Yaralyan kontrabassil. Koos on esinetud ligi 15 aastat ning esitatud maailma erinevatest maadest pärit muusikat, mis trio liikmetele hingelähedaseks on saanud. Suvisel ajal kõlavad trio esituses sageli nii meie oma autorite (Kustas Kikerpuu, Uno Naissoo, Rein Sammet jpt) kui ka välisautorite (Jobim, Valle) laulud sellest lummavast ja päikeselisest aastaajast!

Olete oodatud veetma ilusat õhtut!