Lumesajusel novembripäeval seadsin sammud Rotermanni keskuse poole, et külastada uut ökosalongi Harmonia. Salongiuksest sisse astudes võttis mind vastu vaikne ja rahustav muusika ning naeratav salongi perenaine Heli Kann. Olin juba pikemat aega tahtnud teada, mis eristab ökosalongi tavalisest ilusalongist ja just seda ma Helilt seekord küsisingi.Katrin Jõgisaar: Hapnikuhoolitsus andis mulle värske jume

Olgem ausad - me kõik vajame vähemal või rohkemal määral hoolitsust. Mina ei ole mingi erand! Ma saan aru, miks iluteenuseid hinnatakse.

Harmonia ökosalongis otsustasin katsetada hapnikuhoolitsust, sest olin kuulnud selle värskendavast toimest. Ja ma ei pidanud pettuma!

Protseduuri jooksul hapnikuga tehtav massaaž meenutas mulle alguses vee voolamise tunnet ja hiljem kevadist tuult. Lõhn, mis massaaži ajal ninna voogas tuletas meelde äikesejärgseid hetki looduses. Sulgesin silmad ja kujutasin ette, et jalutan männimetsa all ning taevas paistab vikerkaar...

Poole tunni pärast peeglisse vaadates nägin tõesti oluliselt värskem välja ja nahk tundus harjutatult sile. Loomulikult olin sellise tulemusega rahul!