Teisipäeval toimub Tallinnas, kohvikus Must Puudel sündmus nimega Green Drinks. Kohapeal ei hakata katsetama, kuidas saab erinevat värvi rohelisi kokteile kokku segada, samuti ei ole sündmuse eesmärgiks välja selgitada kõige loodushoidlikum jook. Tegemist on tänaseks üleilmseks kasvanud ürituste seeriaga, mille eesmärk on kord kuus tuua kokku inimesed, keda ühendab roheline mõtteviis ja tegutsemistahe.

Green Drinks ürituste juured ulatuvad 1989. aastasse, kui ühes uduses pubis Londonis avastasid kaks teineteise kõrval istuvat laudkonda, et nad räägivad samast asjast. Nad lükkasid lauad kokku, tellisid kõigile õlled ja klaase kokku lüües otsustasid, et hakkavad igal kuul samas pubis kohtuma. Nii saigi Green Drinks alguse.

2001. aastal lõid needsamad sellid internetis Green Drinksi jaoks kodulehe. Tänasel päeval saavad inimesed, kes tunnevad huvi neid ümbritseva maailma vastu, kokku 800 linnas ümber maailma.

Sarnased üritused Eestis said eelmisel aastal alguse ka tudengipealinnas Tartus, kus alustati Rohelise Tee õhtutega.

Green Drinksil osalemise hüvesid oskab iga osaleja enda jaoks ilmselt ise kõige paremini defineerida, aga kokkutulemise põhiline mõte on ideede, teadmiste ja kontaktide vahetamine. Lisaks on see väga hea võimalus veeta mõnusalt aega inimestega, kes mõtlevad sinuga sarnastel teemadel. Ürituse korraldajate sooviks on kokku tuua nii noored kui vanad, nii mittetulundusühingud, riiklikute asutuste töötajad kui ettevõtjad.

Roheteemadel vestlemise juhatab seekord sisse Toomas Trapido, kes võtab sõna teemal "Mis on ühist minul, säästval arengul ja pelmeenil". Pärast järgneb orgaanilises vormis suhtlemine teemadel pelmeenist säästva arenguni.

Kui tunned, et see veidi lustakas lähenemine muidu nii tõsistele teemadele võiks sulle huvi pakkuda siis näeme teisipäeval kell 19.00 kohvikus Must Puudel!

Rohkem infot ning üritusele registreerumine meie Facebooki lehel: http://www.facebook.com/GreenDrinksTallinn