Eestlaste saunakultuuri käsitleval lehel saunalood.ee lehel ilmus e-raamat „Külasaunast tähtede juurde“. Raamat on kogumik ühe külasauna lugudest, rännak kõige muhedamate ja kõige teravamate mõtete piirimail. Nali ja ühiskonnakriitika on põimunud justkui öö ja päev. Kuid see on ka lugu iseenda, oma juurte ja vanavanemate külastamisest – külasaun on üks müstiline koht!

Olemuselt loodusrahva kultuuri kandja, on külasaun põimunud loodushoiu teemadega. E-raamatust leiab mõtisklusi metsast, toitumisest, laste saamisest ja pesuvahenditest - Bioneer avaldas e-raamatust peatüki Naftapesu. Kuid eelkõige on see raamat lugu mõtteviisidest - iga keskkonnahoiu probleem algab ja lõpeb mõtteviisiga.

Hea lugeja, kirjuta selle loo Bioneeri Facebooki kommentaaridesse üks enda poolt läbi elatud sauna lugu, mis pani Sind keskkonnahoiu teemadel mõtisklema ning kingime põnevaima loo autorile e-raamatu „Külasaunast tähtede juurde“.

(PS! Ei teadnud, kas oleks oluline juurde märkida, et uuest nädalast peaks e-raamat jõudma ka suurematesse raamatupoodidesse?)

Külasaunast viib otsetee tähtede juurde