Kaks MTÜ-d, Ökoehituse Ühing ja Green Building Council, korraldavad 29. mail algusega kell 10 koolitusürituse nimega "Tark ja autonoomne maja". Koolituse eesmärk on tutvustada praktilisi lahendusi taastuvenergia ja automatiseerimise valdkonnas.

Esimeses osas räägitakse väiketuulikutest, elektrit tootvatest päikesepaneelidest ja päikesekollektoritest vee soojendamiseks. Päike ja tuul on taastuvad ja piiramatud ressursid, mille kasutamisel ei esitata kuu lõpus arvet.

Teine osa on pühendatud erinevatele automatiseerimissüsteemidele, mille abil on võimalik säästa raha ja/või tekitada mugavam elukeskkond. Tervislik, energiasäästlik ja mugav keskkond on see, mis teeb ühe maja targaks.

Koolitus on laiapõhjaline, esindatud on erinevaid firmasid, kes räägivad teooria kõrval kindlatest toodetest ja hindadest, praktilistest lahendustest ja paigaldusest. Eesmärk on tutvustada ehitajatele/arhitektidele/arendajatele erinevaid terviklahendusi, omakorda tutvustada neid klientidele ja toimivaid lahendusi pakkuda. Loomulikult on oodatud kõik muud huvilised.

Koolitus toimub Tallinnas, Viru Väljak 2, Metroplaza hoones (II korrus GBC kontor).

Oluline on varajane registreerimine, sest kohti on piiratud arvul.

Hind sisaldab kolmekäigulist lõunat ja kohvipause.

Green Building Council liikmele 45€

Ökoehituse Ühingu liikmele 45€

Muidu 65€

Täpsemat info ja registreerimine: www.okoehitus.ee ; sigrit@okoehitus.ee