26. septembril sai avalöögi loodusteemalise heategevusliku mälumängusarja uus hooaeg. Mälumängu küsimusi koostab ja kannab ette Urmas Abel tuntud headuses. Mälumängul on heategevusliku sisuga osalustasu soetamaks Tartu linna kanakullile GPS saatja jälgimaks röövlinnu tegutsemisest linnakeskkonnas

  • Bioneeri uudised
  • 1. oktoober 2018
  • Foto: Kanakull. Accipiter gentilis. Pixabay, CC Public Domain

Mälumängusarja hooaja avamäng toimus, 26. septembril kell 18.00 Tartus. Järgmist mälumängu on oodata iga kuu viimasel kolmapäeval samal ajal. Mänguruum on avatud Kaitseväe Ühendatud Õppeasutuste kadetikasiinos Riia tn 12. Kokku toimub mälumängusarja raames 8 mängu. Peavõidu hooaja jooksul kõige rohkem punkte kogunud võistkonnale paneb taaskord välja Viru Folk.

Mälumängu reeglid:

- Osaleda võib nii üksi kui ka võistkonnaga. Võistkonna suurus on kuni 6 liiget. Võistkond võib olla moodustatud juba enne mängu, kuid alati leiab sõbrad ka kohapealt.

- Osalemiseks registreeri ennast urmasbl@gmail.com või lihtsalt helista 5276182.

- Mängus peetakse küll üldist hooaja punktiarvestust, kuid vabalt võib osaleda vaid ühes mängus sest auhindu jagatakse igas mängus.

- Igas mängus tuleb vastus leida kolmekümnele küsimusele. Igale küsimusele on vastamiseks aega ca 2-3 minutit. Enamasti on küsimustele lisatud ka vastusevariandid. Küsimused käsitlevad loodust ja elukeskonda laiemalt.

- Keelatud on nutitelefonide, arvutite jm abivahendite kasutamine.

Rohkem infot mälumängu kohta leiab ürituse Facebooki lehelt

Mängudel on heategevusliku eesmärgiga osalustasu iga osaleja peale 3€.

Mänge viivad läbi Urmas Abel, Kristiina Kübarsepp ja Martin Tikk.

Mängude läbiviimist toetavad Kaitseväe Ühendatud Õppeasutused ja Viru Folk.