Käes on Von Krahli Akadeemia kuues nädal.

Esmaspäeval, 10. novembril kell 19 Akadeemia kino. Dokumentaalfilm "A Convenient Truth: Urban Solutions from Curitiba, Brazil". Film on inglise keeles ja tasuta.

Reedel, 14. novembril kell 19 Von Krahli Akadeemia kuues etendus: rahvusvahelise trupi kunstiline häppening. Reaktsioon Noam Chomsky videokonverentsile, mis toimus Akadeemias 5. novembril.

Laupäeval, 15. novembril kell 17 Jonathan Dawsoni loeng, teemaks ökokülad. Dawson on säästva arengu propageerija Findhorni kommuunis Šotimaal ning on ülemaailmse ökokogukondade võrgustiku (http://www.gen-europe.org/) president.

Pühapäeval, 16. novembril kell 17 Vissarioni loeng. Vissarion on Vaimne Õpetaja ja kunstnik ning asutanud maailma suurima vaimse ökokogukonna Siberis. Loeng on välja müüdud, kuid võimalus on jälgida üritust Von Krahli baarist.

Loengute ja etenduste eel ja järel: "Võta ja jäta!" - asjade vahetus Von Krahli Teatri teisel korrusel asjade toas koostöös Uuskasutuskeskusega! Võtke asjad kaenlasse, tulge Krahli ja vahetage meelepärase vastu välja. Enamasti vahetatakse rahapaberid asjade vastu, meie pakume võimalust jääda võrdsesse seisu: külaline võtab ja jätab, kuid jagab lugusid ning saab rikkamaks.


TULEKUL:
18. novembril Akadeemia kino "The 11th Hour"
19. novembril Akadeemia kino "Naturally Successful: Entrepreneurship that redefines the bottom line“
21. novembril Akadeemia etendus
23. novembril kaks loengut: Catherine Austin Fitts maailma majandusest ja Paul Jay vabast meediast 


*Kõik loengud ja etendused salvestatakse. Vaata ETV-s igalaupäevast saatesarja „Kas on elu pärast kapitalismi?“ (kordus esmaspäeva hilisõhtuti). Loengute salvestused ilmuvad ka Tallinn 2011 kodulehele www.tallinn2011.ee, millega kultuuripealinna sihtasutus avaldab toetust Von Krahli Akadeemia ideele. Von Krahli Akadeemia toimub EV90 raames ja kulmineerub Eesti Vabariigi juubeliaasta lõpetamisega 28. novembril.

*Piletid Piletilevis ja Von Krahli Teatri kassas. 

*Liikuvad pildid: http://vimeo.com/krahl