Kutsume kõiki huvilisis Tartu loodusmajja Üleminekuõhtute sarja lisaüritusele “Keskkonnasõbralik koristamine ehk kuidas hoida kodu ja loodus samaaegselt puhas?”

Aeg: 22. oktoober 2018 kell 19:00-21:00
Asukoht: Tartu loodusmaja saal

Teoreetilises osas räägib Maaülikooli õppejõud ja endine Mayeri tööstuse arendaja Peeter Laurson millised on pesuvahendite kasutamisega seotud kõige levinumad müüdid ning mida tuleks poes tooteid valides jälgida. Loengule järgneb praktiline osa, milles loodussõbralikud koristajad jagavad häid nippe ja näpunäiteid, kuidas endale kodus ise puhastusvahendeid valmistada.

Üritus on leitav ka Facebookis.

***

Üritust korraldab Elav Tartu Liikumine koostöös Tartu loodusmajaga ning õhtut toetab Keskkonnainvesteeringute Keskus ja Tartu linn.

Üritus on tasuta.

***

Elav Tartu on kodanikeliikumise võrgustik, mis ühendab inimesi, kes on teadlikud sellest, et elava ja jätkusuutliku linna loomine on kodanike enda kätes. Tartu Loodusmaja ja Elav Tartu Liikumise korraldusgrupp korraldavad 2018. aastal Üleminekuõhtute sarja Tartu Loodusmajas, Lille 10. Iga kuu kolmandal kolmapäeval toimuvad üritused kutsuvad kokku inimesi, kes on huvitatud sellest, kuidas saame ise linnas säästlikumalt toimida.