Teisipäeval, 22. märtsil tähistatakse maailmas rahvusvahelist veepäeva. AS Tallinna Vesi ja Lasteveeb OÜ koostöös valmis selleks puhuks internetiportaalis www.lastekas.ee Ülemiste veepuhastusjaama tutvustav Jänku-Jussi multifilm.

„Jänku-Jussi multifilmid on laste seas väga populaarsed. Loodame, et lemmikutele kaasa elades saavad lapsed aimu, kuidas puhas joogivesi kraani sisse saab ning mida kujutab endast Ülemiste Veepuhastusjaam“  selgitas multifilmiprojekti eesmärki  AS-i Tallinna Vesi keskkonnahariduse spetsialist Jane Libe.

Internetiportaali lastekas.ee peatoimetaja Janika Leoste sõnul on selle kanali kaudu lihtne jõuda enamuseni lasteaia ja väga suure osani esimese kooliastme lastest. “Lastekas.ee märksõnadeks on lõbus, arendav ja vägivallavaba,” märkis ta.

Leoste sõnul vaadatakse multifilme iga päeva enam kui 7 000 unikaalsest arvutist. “Tallinna Vesi on üks headest partneritest, kellega koostöös valmivad laste silmaringi ja teadmisi arendavad multifilmid,” lisas portaali peatoimetaja.

Seda, kuidas Jänku-Juss koos sõpradega puhta joogivee teekonda avastab, saab vaadata järgnevast videost.

" >