Coca-Cola ei ole tervise- ega ka keskkonnasõbralik jook. See on üldtuntud tõde, mida pole mõtet siinkohal üle kordama hakata. Täna räägime sellest tumedast kihisevast joogist hoopis teise nurga alt, sest tegu on happelise vedelikuga, mis võib toidulauaväliselt päris kasulik olla. Seega, kui teil aastavahetuse pidudel Coca-Colat üle jääb, siis teate, mida sellega teha.

  1. Kui teie kastrul on tumedaks kõrbenud, siis võite katsetada tulise Coca-Colaga leotamist. Jooki tasub kuumutamisel jälgida, kuna see kipub üle keema. Ameerika pereemad väidavad päris paljudel internetisaitidel, et paremat plekieemaldajat nemad ei tunne.

  2. Kui te olete hiljuti juukseid värvinud ja toon on jäänud liiga intensiivne, siis Coca-Cola aitab muuta värvi leebemaks.

  3. Coca-Colas leotamine muudab tuhmunud mündid taas säravamaks.

  4. Veekeedukannus mõjub Coca-Cola samamoodi katlakivieemaldajana nagu ka kange äädikalahus.

  5. Valage Coca-Cola ööseks vetsupotti ja hommikul on pott kordi puhtam. Fosforhape asub koheselt tegutsema.

  6. Pange Coca-Cola aias laia ja madala kausi sisse ning jätke seisma. Joogi magus lõhn meelitab nälkjaid ligi ja nad kukuvad sisse.

  7. Roostes polt annab paremini liikuma, kui mässida see Coca-Colaga niisutatud lapi sisse ja lasta sel mõnda aega seista.

  8. Coca-Cola muudab hõbedased ehted taas säravateks (kividega disainerehete korral kasutage ikka spetsiaalseid puhastustooteid).

    Allikas: Internet