Aeg on otsida välja kirevad rõivad ja tantsupapud, pingutada nahk oma džembetrummil ja tõmmata näole rõõmsad maalingud, sest juba 18. oktoobril toimub Mustpeade majas Pikk tn 26 järjekordne Bazaar - totaalselt lahe pidu, mis ületab piire! 

Bazaar on segu maailmamuusika peost, kontserdist ja omalaadsest ööturust, kus pakutakse jooke-sööke, eksootilist, ökoloogilist ja Fair Trade kaupa. Kehakinnituseks saab nautida aafrikapäraseid hõrgutisi, mahedat kanepiõlut ja ökoveine. Oma teenuseid pakuvad ka kehamaalijad, massöörid, ennustajad ja tervendajad.

Toimub aafrika tantsude ja trummide workshop. 

Peaesinejana astuvad peol üles MEISSA NIANG & DIAMBAAR Senegalist.

Lääne-Aafrikast Senegalist pärit Meissa Niang & Diambaar toovad külastajateni traditsioonilisi ja ehtsaid mbalax-rütme, segavad sinna juurde mahlaseid helisid Senegali popmuusikast ning esitavad seda kõike loomuliku inspiratsiooni võtmes. Diambaar tähendab Senegalis kõneldavas wolof’i keeles kangelasi. Bändi liider ja solist Meissa Niang on selle koosseisu kohta ütlenud, et need poisid võivad ka tähed taevast alla mängida. Eesti publik on saanud bändiga tutvust teha klubis Clazz. Rohkem infot Meissa Niang’i & Diambaar’i kohta leiate siit

Tulise trummishow esitab BRIAN MELVIN (külalisena). Peo lõpetab Musta Mandri maailmarütmidega DJ Maali (reggae.ee).  

Uksed avatakse 19:30, tants algab 22:00 ja kestab kuni 00:30.
Ametlik afterparty jam-session klubis Clazz.  

Piletid Piletilevist 175.-, õpilastele jt soodustatutele  125.-
Kohapeal piiratud koguses pileteid, hinnaga 200.-/ 125.- 

Et ennast Bazaaril täiega hästi tunda, on mõistlik varuda ka pisut sularaha!  
Tule ja tantsi tulises Aafrikas! 

Vaata lisa: www.ommkeskus.eu/bazaar

Toimetas Katrin Lipp, keskkonnaportaal www.bioneer.ee