2008. aastal koristas 50 000 eestimaalast vaid viie tunniga kogu riigi looduses vedelevast prügist puhtaks. 2018. aasta 8. septembril toimub eestlaste eestvõttel suur enneolematu maailmakoristuspäev, milles osaleb korraga vähemasti 150 riiki. Aita leida võimekaid organisatsioone ja inimesi, kes tahaks ka oma koduriigi ühe päevaga prügist puhtaks koristada (soovita liidreid siin)!

Lisaks sellele, et planeet saab sel päeval loodetavasti hoobilt palju puhtamaks, peaks sellest saama Eesti 100. sünnipäeva üks tähtsamaid rahvusvahelisi sündmusi. Juba praegu on Teeme Ära algatusest kasvanud ülemaailmne liikumine Let’s Do It! World (Teeme Ära Maailmakoristus). Teeme Ära koristusaktsioonides on osalenud kokku üle 14 miljoni inimese. Aga see on alles algus!

Aita leida eestvedajaid!

Selleks, et koristusaktsioonid üle maailma õnnestuks, otsime motiveeritud ja tugevaid eestvedajaid, kelle juhtimisel viia ellu maailma suurim positiivne kodanikualgatus.

Teeme Ära otsib kogenud ja ambitsioonikaid juhte, kes hoolivad keskkonnast ja kodanikuühiskonnast ning suudavad motiveerida teisi. Loe täpsemalt, keda otsitakse või soovita andekat liidrit siin!

Jaga seda üleskutset kõigiga, kellel on välismaal kontakte ja kes võiks aidata sellel hulljulgel ideel tõelisuseks saada.