Septembri alguses tehakse Tartu loodusmaja talveaias teatrit. Publiku ette jõuab ruumidraama kolmele verinoorele naisele ja ühele elunäinud mehele - lavastus "Vallutatud".

Tegemist on Lavakunstikooli 28. lennu tudengite Jan Teeveti ja Priit Põldma esimese teatritööga, mis toob esmakordselt kokku neli erineva teatri- ja elukogemusega näitlejat: Liisa Saaremäel (Eesti Draamateater), Grete Jürgenson (Tartu Ülikooli Viljandi kultuuriakadeemia teatrikunsti eriala 11. lend), Teele Pärn (Lavakunstikooli 28. lend) ja Peeter Volkonski. Nende kohtumist avardab elektrooniliste improvisatsioonidega helikunstnik Vootele Ruusmaa.

Ühisloominguna sündinud lavaloo lähtepunktiks on talveaed - kunstlik oaas linnasüdames, klaasseintega ümbritsetud džungel. Selles keskkonnas rullub lahti maagiline põnevuslugu, kus vana mees toob oma loodud paradiisi kolm noort naist. Kas paradiisist kujuneb nende jaoks vangla või pääsetee, see selgub juba kohapeal.

Lavastuse valmimist on võimalik toetada Hooandja leheküljel.

Oleme südamest tänulikud iga toetuse eest!

Kuna talveaed mahutab publikut väga piiratud hulgal, on etendused juba välja müüdud, kuid Hooandja kaudu on võimalik siiski lavastust näha. Kutsume lahkeid toetajaid lavastuse eelesietendusele 2. septembril ning lisaetendusele 25. septembril. Enne 25. septembri etendust tutvustab Vootele Ruusmaa oma tuliuue audioluuleplaadi materjali. Kõige heldematele hooandjatele on kingituseks aga lisaetendus just neile sobival ajal - etendusele on võimalik tulla nii eksklusiivselt ihuüksi kui koos 30 sõbraga.