Oktoober on traditsiooniliselt õiglase kaubanduse kuu. Ja Bioneeril on sellel puhul suur rõõm teie jaoks välja kuulutada õiglase kaubanduse teemaline mäng.

Kuidas mängus osaleda? Selleks kirjuta vähemalt 500 sõnaline essee ja saada see aadressile janek@bioneer.ee.  Ja võib juhtuda, et avaldame Su töö Bioneer.ee lehel.

Ainult 500 sõna teemal, mis on Sinu isiklik kogemus õiglase kaubandusega. Kas oled tarbinud õiglase kaubanduse märgiga tooteid? Kas Su kodukandis on saadaval piisavalt õiglase kaubanduse tooteid? Mis on Sinu arvamus õiglase kaubanduse heast mõjust ja sellest, kuidas õiglast kaubandust võiks Eestis paremini edendada. Inspiratsiooniks võid lisada, kes kohalikest ettevõtetest võiks oma tooraineks võtta Fairtrade toorme.

Tähtaja paneme ka paika. Selleks on 10. november.

Ja auhinnad. Jah, meil on auhinnad ka välja jagada. 

Kahele parimale on ära anda kummalegi Zuzu 30.- kinkekaart (2 x 30 EUR).www.zuzu.ee on ökorõivaste pood, kelle valikus on ka õiglase kaubanduse riideid kogu perele, seega auhind on  kenasti sobiv ja piisavalt motiveeriv.

Eestis on saadaval üle 650 erineva Fair trade märgisega toote. Nende seast leiab oma lemmikud ka kõige nõudlikuma maitsega tarbija. Liitu õiglase kaubanduse klubiga! Lisainfo leiad www.fairtrade.ee

Parimad lood avaldatakse ka kodulehel fairtrade.ee.