Olete kutsutud Eesti Ökokogukondade Ühenduse sügisesele kogunemisele!

Aeg: 8.-9. novembril
Koht: Põlva, Rosma Veski külalistemaja

Kavas:
Seekord on ühendatud üheks ürituseks ökogukondade teemalised arutelud ja toidukursus. Viimast viib läbi ühenduse juhatuse liige Enemari, kel suur kogemus taimetoidu valmistamise ja toitlustamise vallas ning suvel Esnas toimunud kokkutulekut toitlustades tekkis sellise kursuse tegemise mõte.

Toidukursusel "Tundlik toit" uurime tegevuse käigus, et miks ja milleks toit ja kuidas saab see veel ka tundlik olla. Lõuna ja õhtusöögi valmistamisega on õppimise eesmärgil ühendatud mõned spetsiaalsed praktikad ja protsessid.

Osalejad:
Osalema on oodatud muidugi kõik Ökogukondade Ühenduse liikmed, aga samapalju ka kõik teised, kes mõtled/tegutsed sarnases suunas.

Reede õhtul:
19.00 Õhtusöök
20-22 Eesti Ökokogukondade Ühenduse juhatuse koosolek

Laupäeval:
9-10 Hommikusöök
10-12 Ökokogukondade Ühenduse üldkoosolek: ülevaate ring, milles kõik kohalolijad on kutsutud tutvustama oma küla või kogukonna projekti arengut ning tooma ühisesse ringi väärt tähelepanekuid, arutelu vajavaid või lahendust otsivaid küsimusi.
12-14.30 Toidukursuse raames lõuna valmistamine
14.30-16.00 Lõuna
16-18 Ökokogukondade Ühenduse üldkoosolek jätkub: ühenduse juhatuse poolt ülevaade tegevusest 2008. aastal ja plaanidest 2009. aastaks. Osalema ja kaasa mõtlema on teretulnud kõik kohalviibijad, mitte ainult ühenduse liikmed.
18-20.30 Toidukursuse raames õhtusöögi valmistamine
20.30 Õhtusöök
Üritus jätkub vabas vormis, sh muljed ja pildid suviselt reisilt Saksamaale GEN-Europe üldassambleele ja Itaaliasse Damanhuri kommuuni.

Pühapäev:
9-10 Hommikusöök
Viimased jutuajamised ja kojusõit

Osalemistasu:
Osalemine toidukursusel 100.-
Söögiraha 100.-
Ööbimine: voodis 200 kr/öö ja oma varustusega põrandal 90kr/öö

Registreerimine:
Anna oma tulekust kindlasti ette teada 1. novembriks, aadressil ave@kogukonnad.ee.
Märgi palun juurde ka, kas soovid osaleda toidukursusel ja kas tuled kohale juba reede õhtul või laupäeva hommikul ning millist ööbimisvarianti eelistad.

Ürituse info on üleval ka www.kogukonnad.ee kodulehel. Kui miski plaanides täieneb, lisame sinna jooksvalt uut infot.

Kuldseid ja kirkaid sügispäevi,
Eesti Ökokogukondade Ühendus