Annetamistalgute puhul kutsub Eesti Ornitoloogiaühing 26. novembril külla oma liikmeid, annetajaid ja teisi huvilisi, et anda ülevaade olulisematest töödest linnukaitse vallas.

Avatud uste päeval räägivad ühingu töötajad olulisematest linnukaitselistest töödest, harrastusteaduse algatustest ning annetuste kasutamisest nende tegevuste elluviimisel. Külalised saavad kaasa lüüa lõbusas viktoriinis, osta linnuraamatuid ja meeneid ning teha annetusi.

Avatud uste päevale laupäeval, 26. novembril kell 12.00–15.00 Tartus Veski 4 on oodatud nii ühingu liikmed ja annetajad kui ka teised huvilised. Oma tulekust palun teada 21. novembriks veebivormi kaudu.

Annetamistalgud toimuvad 29. novembril ja sel päeval kutsuvad kümned vabaühendused inimesi üles toetama neile olulist valdkonda. Eesti Ornitoloogiaühingut saab annetustalgute päeval toetada "Ma armastan aidata" keskkonnas ja avatud uste päeval kohapeal. Annetamistalgute päeval annetuskeskkonnas tehtud annetusi võimendab Swedbank, pannes eraisikute panusele omalt poolt võrreldava summa juurde. Kui päeva jooksul koguneb annetusi 10 000 eurot, lisab Swedbank omalt poolt 10 000 eurot ja nii kuni 30 000 euroni välja.