Eestimaa Looduse Fond (ELF) otsib kandidaate tänavusele Noore Looduskaitsja Auhinnale, millega kaasneb 700-eurone stipendium. Kandideerimisavaldusi saab esitada kuni 25. novembrini aadressil elf@elfond.ee.

Auhinnale on oodatud kandideerima looduskaitsjad, kes omavad väljapaistvaid saavutusi Eestimaa looduse kaitsel ning on passi või enesetunde järgi nooremad kui 35 aastat. Kandidaadid võivad töötada riiklikus, era- või mittetulundussektoris, samuti vabatahtlikuna. Kandideerida saab nii enda nimel kui ka esitada kellegi teise kandidatuuri.

Kandideerimiseks oodatakse avaldusi koos põhjendusega ELFi aadressil elf@elfond.ee hiljemalt 25. novembriks. Avalduses palume lisaks märkida kandidaadi ees- ja perekonnanimi, vanus, töökoht ja/või tegevusvaldkond ning olulisemad looduskaitselised tegemised ja saavutused. 

Noore Looduskaitsja Auhinda antakse alates 2005. a välja eesmärgiga toetada elujõulise ja aatelise looduskaitse püsimist Eestis läbi põlvkondade. Auhinna pälvija otsustab ELFi poolt kokku kutsutav žürii. Auhinnafondi toetab Estonian Nature Tours.

Tänavune auhind antakse võitjale üle ELFi vabatahtlike tänuüritusel, mis toimub 6. detsembril.

Täiendavat infot auhinna kohta leiab ELFi kodulehelt.