Toetuskampaaniaga “ Toeta head Eesti algatust”  kutsutakse 1.- 25. detsembrini kõiki eestimaalasi telereklaamide vahendusel toetama häid Eesti algatusi, mis välja kasvanud kevadistest mõttetalgutest. Avatud on ka toetuskeskkond internetis. Kõigi annetajate vahel loositakse iga päev välja 5 Nokia 2730 classic mobiiltelefoni.

„Toeta head Eesti algatust“ on EMT jõuluaegne traditsiooniline heategevuskampaania, mis toimub juba kuuendat aastat ning mille käigus kogutakse annetusraha erinevate projektide toetuseks. Sellel aastal otsustati kampaania teha mõttetalguliste heade ideede toetuseks.

Kui sul on endal hea idee või tead mõnda head projekti, mis vajaks raha elluviimiseks, anna sellest teada! Projekt peab vastama teatud tingimustele ehk siis:

-  suurendama kas väiksema või suurema kogukonna heaolu ja elukvaliteeti
-  omama konkreetset algust ja lõppu
-  omama kindlaid kulusid, mis vajavad katmist
-  omama eestvedajat/eestvedajaid, kes on valmis oma projektist rääkima meedia vahendusel
-  olema väljakasvanud kevadistest mõttetalgutest

EMT toetuskampaaniast osavõtmiseks tuleb saata motivatsioonikiri aadressile anneli@minueesti.ee hiljemalt esmaspäevaks 26. oktoobriks. Motivatsioonikirjas tuleb vabas vormis kirjeldada projekti, mis on plaanis, kui palju ja milleks vajatakse raha, kellele selle projekti teostumine rõõmu toob ja miks just see projekt peaks olema EMT toetuskampaanias üks toetatav.

Toetuskampaaniasse minevad projektid valitavad lõplikult välja Minu Eesti eestvedajate kokkutulekust osavõtjad.  Kokkutulek toimub 1. novembril Viljandis, vaata lähemalt www.minueesti.ee.

Peale seda algab projektide ettevalmistamine kampaaniaks, sealhulgas telereklaamide tegemine. Eeldatavalt peavad projekti eestvedajad oma algatust reklaamklipis tutvustama.

Teeme koos head ideed teoks!