Sõida jalgrattal Tallinnast Käsmu koos Taani saatkonna ja City Bike’iga ning aita koguda raha vähihaigete laste toetuseks! Esimese saja osaleja eest eest kannab Danske Bank Eesti Vähifondi arvele 10 eurot. Novo Nordisk, Lundbeck ja LEGO lisavad annetusi Viru Folgi ajal korraldatavate erinevate jalgrattasõidutegevuste eest.

Mõne aasta eest suri väike Taani poiss Jacob ajuvähi tagajärjel. Tema isa, kellel olid toona ärisidemed Eestis, otsustas luua siin fondi vähihaigete laste toetuseks.

Taanis on heategevuslike ürituste tegemine väga levinud. Üks paremaid näiteid ja Käsmu rattasõidule inspiratsiooni andja on Team Rynkeby – vabatahtlikest koosnev jalgrattameeskond, mis igal aastal juulis sõidab Kopenhaagenist Pariisi ning kogub raha vähihaigete laste heaks.

Tänavusel Viru Folgil on Taani aasta ning taanlastele on jalgrattasõit väga omane. Seepärast viibki rattasõit Käsmu suunas, et pärast võtta osa Viru Folgi melust. Rattasõidul osalejatel on Käsmu jõudes võimalik osta Viru Folgi pääsmeid soodushinnaga – pass 40 eurot või päevapilet (7. augustiks) 20 eurot.

Tule sõida sõbraliku seltskonnaga Käsmu Viru Folgile ja toeta vähihaigeid lapsi!

Rohkem infot heategevusliku rattasoidu kohta leiad meie kodulehelt.

Vaata Facebooki üritust.