Talvine vastuvõtt Tallinna Tehnikaülikooli kestab 6.-14. jaanuar. TTÜ ootab üliõpilasi rakenduskõrgharidus-, bakalaureuse- ja magistriõppesse. Mitmel erialal saab õppida päevases ja kaugõppes, lisaks eesti keelele ka inglise ja/ või vene keeles.

Rektor Peep Sürje sõnul on võimalik lisaks suvisele vastuvõtule täiendav kandideerimine mõnele bakalaureuse- ja rakenduskõrgharidusõppe ning paljudele magistriõppe erialadele ka nüüd, talvel.

Tehnikaülikool soovib tuua koolipinki tagasi ka need, kellel õppimine varem mingil põhjusel pooleli on jäänud. „Majandusbuumi ajal tõmmati paljude „kuumade“ erialade üliõpilasi koolipingist ära. Neil on nüüd võimalik tagasi tulla,“ kinnitab rektor Sürje.

Kaugõppesse saab kandideerida bakalaureuseõppe ärinduse erialal ning rakenduskõrgharidusõppe Kuressaare Kolledži väikeettevõtluse erialal.

Päevasesse ja kaugõppesse saab kandideerida õigusteaduse ja rahvusvaheliste suhete erialadel. Õigusteaduse eriala saab õppida eesti ja inglise keeles, rahvusvahelisi suhteid aga eesti, inglise ja vene keeles. Kaugõpe on mõlemal erialal eestikeelne.

Magistriõppesse saab kandideerida järgmistele erialadele: elektriajamid ja jõuelektroonika, geotehnoloogia, elektroonika ja bioonika, informaatika, arvutisüsteemid, telekommunikatsioon, keemia- ja keskkonnakaitse tehnoloogia, materjalitehnoloogia, toidutehnika ja tootearendus, mehhatroonika, soojusenergeetika, tootearendus ja tootmistehnika, tehnikaõpetaja, biomeditsiinitehnoloogia, tehniline füüsika, geenitehnoloogia, rakenduskeemia ja biotehnoloogia, rahvusvahelised suhted ja Euroopa uuringud ning õigusteadus.

Sisseastumisavaldusi saab esitada 6.-14. jaanuar internetis www.sais.ee ning TTÜs kohapeal (Ehitajate tee 5) esmaspäeval, kolmapäeval ja reedel kell 10.00-15.00 ning teisipäeval ja neljapäeval kell 13.00-18.00.