Teisipäeval, 21. oktoobril kell 19 Andrew Coheni loeng "Uus valgustusajastu". Ameeriklane Cohen on loonud teooria spirituaalsest transformatsioonist, mida nimetab Evolutsiooniliseks Valgustatuseks. Eesmärgiks on uus tase inimeste teadvuses ja kultuuris. Oma ideid esitab ta ajakirjas „What is Enlightenment?“ (asutatud 1991). 

Samal õhtul kell 21.30 Coheni funk-bänd Unfulfilled Desires Von Krahli baaris:  Andrew Cohen (trummid), Rodrigo Tarraza (saksofon, flööt), Jeff Alpert (vibrafon), Christophe Bonnard (bass).  Unfulfilled Desires on jazz-funk-rock-bänd. Bändi värske ja eklektiline saund on segu jazzist, klassikast, rockist ja avangardist. Muusikud on pärit Prantsusmaalt, Saksamaalt, Tšiilist ja USAst. COHENI LOENGUL OSALEJATELE KONTSERT 50.-, teistele 100.-

Kolmapäeval, 22. oktoobril kell 19 Von Krahli Kino: dokumentaalfilm Andrew Coheni ja Dr.Don Beckiga "Leap into the Future". Film on inglise keeles ja TASUTA.

Reedel, 24. oktoobril kell 19 Von Krahli Akadeemia kolmas etendus: rahvusvahelise trupi kunstiline reageering Mark Lynase loengule "Globaalne soojenemine", mis peeti 19. oktoobril. Laval on Martin Molinaro (Argentina), Nathan Fuhr (USA), Renzo van Steenbergen (Holland), Sydur Rahman Lipon (Bangladesh), Lukas Kühne (Saksamaa), Riina Maidre, Mart Koldits, Maike Lond, Inga Salurand (teatrist NO99) ja Bert Raudsep (Eesti). Mark Lynase loengu piletiga soodushind 25.-, teistele 50.- 

Loengute ja etenduste eel ja järel: "Võta ja jäta!" - asjade vahetus Von Krahli Teatri teisel korrusel asjade toas koostöös Uuskasutuskeskusega! Võtke asjad kaenlasse, tulge Krahli ja vahetage meelepärase vastu välja. Enamasti vahetatakse rahapaberid asjade vastu, meie pakume võimalust jääda võrdsesse seisu: külaline võtab ja jätab, kuid jagab lugusid ning saab rikkamaks.


TULEKUL:

2. novembril esineb Akadeemias Vladimir Putini endine majandusnõunik Andrei Illarionov. Teemaks energia ja poliitika.

5. novembril vastab videokonverentsi kaudu küsimustele Noam Chomsky. Esita on küsimus Von Krahli foorumis vonkrahl.ee/foorum

  • Kõik loengud ja etendused salvestatakse ning alates 18. oktoobrist toimub ETV-s igalaupäevane saatesari „Kas on elu pärast kapitalismi?“ (kordus esmaspäeva hilisõhtuti).  

  • Loengute salvestused ilmuvad ka Tallinn 2011 kodulehele , millega kultuuripealinna sihtasutus avaldab toetust Von Krahli Akadeemia ideele.

  • Von Krahli Akadeemia toimub EV90 raames ja kulmineerub Eesti Vabariigi juubeliaasta lõpetamisega 28. novembril.

  • Liikuvad pildid: vimeo.com/krahl