Heategevuslik rongkäik “Käpakäik” toimub 14. augustil Tallinna Vanalinna Päevade raames. Sündmuse käigus kogutud annetustega aidatakse kodutuid, hüljatuid, hättasattunud ja väärkoheldud loomi.

  • Loomakaitse
  • 1. august 2021
  • Foto: Pixabay, CC Public Domain

Sellel aastal pöörame tähelepanu koertele, kes ei soovi, et neid puudutatakse. Koerad, kes ei soovi võõrastega kontakti, on tähistatud kollase lindiga. Kollane lint ei tähenda, et koer on kuri, vaid ta võib olla kartlik, treeningus, haige, ebakindel, kurt või pime. See on omaniku viis ütlemaks: palun küsi luba, enne kui lähened.

Rongkäik saab alguse Politseipargist, kus heategevuslikus korras on võimalik osta kollane lint. Seo see kas koera rihma ümber või pane hoopis ümber käe. Värvime linna kollaseks. Suurima panuse saad anda liitudes rongkäiguga, kas koeraga või koerata!

​Käpakäik on heategevuslik rongkäik, mille käigus kogutud annetustega aidatakse kodutuid, hüljatuid, hättasattunud kui ka väärkoheldud loomi. Heategevuslik lint on võimalik osta koha peal (hinnaga 0.50€). Oma panuse saad anda liitudes rongkäiguga, kas koeraga või koerata!

Registreerimine sündmusele. Uute koroona piirangute tõttu saab osaleda sündmusel 100 inimest!
 
Rongkäik saab alguse Politseipargist, kus heategevuslikus korras on võimalik osta kollane lint. Seo see kas koera keti ümber või pane hoopis ümber käe. Värvime linna kollaseks!
 
AJAKAVA
11.30-11.45 kogunemine
11.45-13.00 rongkäik
NB! Korraldajad jätavad õiguse teha ajakavas muudatusi!