Maitseme 29. oktoobril kell 13-16  Väike Werrone koolis taimseid toite ja jooke ning räägime seostest keskkonna ja toitumise vahel, arvutame oma toidu keskkonnajalajälje ning osalejate soovil võime koostada omale taimse toidu näidismenüü üheks nädalaks. Üritus toimub tasuta.  Kõik, kel on lapsed – tulge osalema koos lastega!

Meile tulevad külla Markus Mekk ja Kadri Karu (Vana-Võromaa Vegan ja Vegan Kokakool) toite pakkuma ning kohalikke võimalusi tutvustama. Kahele osalejale loosime vegan kokaraamatu ning kõigile osalejatele anname kaasa kingituseks maitsvaid vegan tooteid katsetamiseks ja maitsmiseks!

Läbi oma toiduvalikute on lihtne olla veelgi enam keskkonna- ja kliimasõbralik kui oskame mõelda iseenda valikutele toidupoes. Oleme märganud, et maakohtades on raskem täistaimset (vegan) valmistoitu leida, mistõttu näitame kuidas saab lihtsalt toituda nii taimselt, maitsvalt kui tervislikult. Kohvi ja tee kõrvale pakume isegi maitsvat täistaimset külmlauda.

Loomus ja selle veganprogramm Taimsed Valikud algatasid Aktiivsete Kodanike Fond / Active Citizens Fund Estonia toel haridusliku projekti “Kahvliga kliimamuutuste vastu”, mille eesmärgiks on tõsta teadlikkust toitumise mõjust planeedile. Projekti kohta saab lähemalt lugeda: taimsedvalikud.ee/kahvliga.