Tänasel päeval kõlavad igalt poolt vastu mustad stsenaariumid lähenevast viimsepäevast - pankrotilainest, kiirelt kasvavast tööpuudusest, pidevast majanduslangusest, isegi krooni devalveerimisest. Kõige selle taustal kipub tekkima lootusetuse tunne ja raugema teotahe.

Sissepääs prii!

15. detsembril kell 19.00 - 21.00

Seekord Maailmakohviku menüüs: "Minu Eesti - Kas Eestis on hea elada? Mida me saame ära teha selleks, et oleks parem?"

Meile tulevad külla Teeme Ära 2008 eestvedajad, kelle peas on küpsemas järgmine ja eelmisest veelgi ambitsioonikam plaan, mille eesmärk on elu ja kodu meie ümber paremaks muuta. Tule ja aita kaasa mõelda! 

Aeg on küps selleks, et kokku tulla ning selgel pilgul vaadata enda ümber ja enda sisse - leida õige tee hirmude keskelt välja. Ja ehk selle kõige käigus saada ka väärtuslikke õppetunde, muutuda ühtsemaks ja hoolivamaks.

Maailmakohvik on koht kus jagada üksteistega arvamusi ja mõtteid, avada ennast, kuulata teisi ning jälgida põnevusega, mis sellest kõigest sünnib.

Tule üksi või võta sõbrad kaasa ning veeda üks huvitav õhtu intrigeerivate mõtete ja uute tuttavate seas!

www.klubimaailm.ee

vaata ka artiklit Tartu Ekspressis: „"Teeme ära" meeskond plaanib kevadel üleriigilisi mõttetalguid ja õnnepanga moodustamist

Mis on maailmakohvik?

Maailmakohvik (world café) on lihtne viis tuua kokku inimesi, et arutleda neile oluliste teemade ja küsimuste üle. Kohvik on koht, kus inimesed soovivad vabalt rääkida ja oma mõtteid jagada teemadel, mis neile korda lähevad. Maailmakohviku läbiv idee on, et ühistes vestlustes, liikudes ühest lauast teise, sünnivad head mõtted ja uued ideed. Meetodi nimi on omamoodi metafoor - oma elu, organisatsiooni, erinevaid kogukondi luues liigume ka justkui ühest kohvikulaua vestlusest teise.

Kohtumiseni maailmakohvikus!