Keskkonnaamet kutsub üles esitama kandidaate keskkonnasõbraliku haridustegevuse tunnustuse konkursile Keskkonnakäpp, esitamise tähtaeg on pühapäev, 12. aprill.

Konkursile võib esitada kõiki keskkonda väärtustavaid ideesid, mis on suurendanud teadmisi keskkonnast ja kujundanud säästvat arengut toetavaid hoiakuid.

„Soovime esile tõsta kõiki, kes on jätnud oma positiivse jälje mõne keskkonnateadliku algatusega või panustanud keskkonnasõbraliku haridustegevuse edendamisse. Nominentide esitamisel ei ole tähtis, kas keskkonnasõbralik tegevus on suur või väike, sõpruskonnakeskne või terve kooli ülene. Ärge laske end eestlaslikust tagasihoidlikkusest tagasi hoida – esitada tasub iga tunnustust vääriv idee või tegu!“ sõnab Keskkonnaameti keskkonnahariduse osakonna programmijuht Kristi Palm.

Aadressil www.keskkonnakapp.ee saab tutvuda konkursi tingimustega ning esitada tänavust keskkonnategu. Lehel saab tutvuda ka eelmise aasta töödega.

Infot konkursi ning muude toredate keskkonnaalaste uudiste ja tähelepanekute kohta leidub ka konkursi Facebooki lehel.

Keskkonnasõbraliku haridustegevuse konkurssi Keskkonnakäpp 2015 toetab Euroopa Sotsiaalfondi programm „Keskkonnahariduse arendamine“.