Toetamaks organisatsioonide püüdlusi jõuda uute annetajateni, paneb Swedbank jõulueelsel ajal sõnaga "Kingi" algavatele annetusalgatustele iga annetaja eest toetusena juurde 2 eurot.

  • Annetused
  • 15. detsember 2015
  • Fotol jõulud. CC0 Public Domain. Pixabay

7. - 21.12 on "Ma armastan aidata" annetuskeskkonnas üleval ja saavad annetaja pealt Swedbanki lisatoetust „Kingi…“ annetusalgatused järgmistelt organisatsioonidelt: Minu Unistuste Päev, Kingitud Elu vähiravifond, Loomakaitse Selts, Eesti Asenduskodu Töötajate Liit, Loomus, Serve the City, Tartu Ülikooli Kliinikumi Lastefond, Isata Laste Heaks, Tallinna ja Harjumaa Autismiühing või Maarja Küla.

„Uuenenud annetuskeskkond ja selle võimalused aitavad organisatsioonidel jõuda oma kogukonnaringist laiemate sihtrühmadeni. Näiteks saab igaüks endale olulise tähtpäeva puhul teha annetusalgatuse ning jagada seeläbi südamelähedase organisatsiooni toetamise sõnumit oma sõprade, tuttavate, sugulaste hulgas. Nii jõuab soovitus seniste toetajate listidest-sündmustest kaugemale – inimesteni, kes muidu organisatsiooni uudiseid üldse ei ole tähelegi pannud,“ sõnas Swedbanki koostöösuhete juht Ave Mellik.

Annetusalgatus võimaldab teha jõulukingiks annetuse www.armastanaidata.ee liitunud organisatsioonile. Annetusalgatusega saad kutsuda oma lähedased ja sõbrad annetama sinu valitud projektile ning kaasata nii palju inimesi kui soovid. Annetusalgatuse saad teha: www.armastanaidata.ee/algatus.