Sotsiaalsete Ettevõtete Võrgustik soovitab osta jõulukingid sotsiaalsetelt ettevõtetelt. Nii teed rõõmu kingi saajale ja samal ajal aitad lahendada mõnda ühiskonna kitsaskohta.

Vali kingiks arengukeskus Avituse koolitused vaimse tervise ja läbipõlemise vältimise teemadel. Avitus keskendub tööle meeleoluhäirete ja stressispektriga. Püütakse ennetada ja leevendada läbipõlemist, pikaajalist stressi, depressiooni ja bipolaarset häiret.

Sihtasutus Väärtustades Elu pakub tervislike suhete koolitusi, mis sobivad hästi ka tiimikoolitusteks. Kui töötaja tunneb, et tema töö toob kaasa tunnustust ja tähelepanu ning temaga arvestatakse, siis on suhtumine varasemast totaalselt erinev. Töötaja ei näe probleemi eesmärkide saavutamisel või nende nimel võitlemisel. Sellise meeskonnaga seljatad sa mistahes raskused ja langused.

Equilibre pakub loomateraapia seminare inimestele, keda huvitavad ratsutamine, hobused ja vaimne heaolu.

Väitluskoolitused õpetavad enesekindlamalt suhtlema: kuidas teha selgeid ettepanekuid juhtkonnale, kuidas edastada kindlaid sõnumid koosolekutel ja kuidas olla veenev suhtluses kliendiga.

Vireo pakub tervisespordi ja füsioteraapia teenuseid nii eraisikutele, kui ka ettevõtetele, Tartus ja Tartu lähiümbruses. Füsioteraapia teenust osutatakse nii taastusraviks kui ka terviseprobleemide ennetamiseks. Selleks, et füsioterapeudi juurde pöörduda, ei pea ära ootama kuniks väikesest probleemist on kujunenud juba haigus.

Nukufilmi Lastestuudio on Eesti esimene ja seni suurim õpikeskkond, mis loodud animatsiooni huvihariduse süvendatud omandamiseks. Õppida saavad nii lapsed, noored kui täiskasvanud.

Kingi eakale lähedasele või puudega inimesele häirenuputeenus, mis aitab tal hoolimata east või puudest kodus turvaliselt elada. Vajadusel on abi ühe nupuvajutuse kaugusel. Meditech Estonia paigaldab nii lauatelefoni- kui mobiilivõrgus töötavaid hoolekandetelefone ning sellest kuni 150 meetri raadiuses töötavat randmel või kaelas kantavat väikest, mugavat ja veekindlat häirenuppu.