Peatselt algaval nädalavahetusel toimub Tallinnas Uue-Maailma linnaosas järjekordne kogukonnafestival. Sellel aastal juba 14. korda.Traditsiooniks on saanud jalakäijatele tänavate avamine kaheks päevaks. Samuti algab Keskkonna Sõbraliku Liikumise kuu. Korraldajad lubavad muusikat kolmelt lavalt, tänavamelu, tänavasporti, tegevusi, kauplejaid ja kodukohvikuid. Seda kõike tasuta. Tegevust jagub nii pisikestele kui suurtele.

  • Bioneeri uudised
  • 3. september 2020
  • Foto: Koidu 74. Janek Jõgisaar, Bioneer.ee

Kõige muu melu sees tasub oma jalad seada Koidu 74 hoovi, kus teatri-, tantsu- ja laulukohvik Koiduvalgus, esitleb L ja P 12:00 ja 14:00 Sandra Lange etendust  „Keisri uued rõivad!“

Hans Christian Anderseni muinaslugu jõuab vaatajateni läbi Kloun Piu vaatevinkli - kasutades maalimist ja maske, ilmub pintslitõmmetest paberile Keiser koos oma uhke garderoobi ja õukonnaga. Nalja saab ning targemaks saab ka! Etendus on sobilik kogu perele. Kestus 30min. Laval Sandra Lange.

Laupäeval leiab aset 16:00 Hingelauluring, saab kaasa laulda. Salsa ja bachata töötoad terve päev. Samuti saab soetada väärilist kaupa kirbuturult, on avatud lastenurk ja mõndagi põnevat veel. astu läbi.