19.–20. jaanuaril 2022 toimub järjekorras kolmas ringmajanduse konverents. Keskkonnaministeeriumi korraldatud konverents toimub seekord osalejatele veebiülekandena ning  esinejad tuuakse läbi ekraanide vaatajateni Narvast, Vaba Lava teatrikeskusest.

Ringmajandus ei ole enam abstraktne tulevikuteema, vaid kaasaegse ettevõtte äristrateegia alguspunkt. Ringmajanduse ärimudelile üleminek hõlmab tervet ärikeskkonda – see puudutab erinevaid osapooli ning eeldab läbimõeldud protsesside disainimist ja juhtimist. Ringmajanduse põhimõtete kohaldamine tootmisprotsessides võib tunduda pikem tee, ent selleks, et minna edasi, on vaja astuda julgeid samme. 


2022. aasta ringmajanduse konverentsi “Ringiga edasi“ eesmärk ongi julgustada ettevõtjaid seda teekonda ette võtma ning aidata näha ringmajanduses võimalust oma äri arendamiseks ning juba ühiskonnas ja keskkonnas aset leidvate muutustega kohanemiseks.


Konverentsil räägivad ettevõtjad oma kogemustest ressursitõhususse investeerimisel ning toovad inspireerivaid näiteid, mis on abiks teiste kogemustest õppimiseks. Valdkonna tippeksperdid, sh Soomest ja Norrast, tutvustavad ringmajanduspoliitika suundasid, asjakohaseid praktikaid ja innovaatilisi protsesse. Esimesel päeval toimuvad ettekanded ja paneelarutelud, teisel päeval saab osaleda töötubades ja seminarides. 


Konverents on eesti keeles, väliskülaliste ettekanded on inglise keeles. Konverentsist saab osa võtta ka eesti-, vene- ja viipekeelse sünkroontõlkega.


Tutvu programmiga ja registreeru aadressil ringigaedasi.ee