Seekordse Rohelise Tee Õhtu peategelaseks on Eesti väikepõllupidaja. Erinevate osapoolte esindajatena on seminaril kohal väiketalunik Tanel Prits, talukaupu vahendav õpilasfirma SIBIS ning Maaeluministeeriumi esindajad Mai Talvik ja Marko Gorban.

Meediat jälgides näib, et täna on väikepõllumeestel tegutsemine ja hakkamasaamine kaunis keeruliseks muutunud. Aastal 2015 korraldasid Eesti põllumehed Toompeal protesti oma õiguste kaitseks, sama on tehtud ka paljudes teistes Euroopa riikides.

Mis on aastatega Eesti väikepõllumehe tegevuses muutunud ja miks, mille eest ja mille vastu täpsemalt võideldakse? Mis suunas tegeletakse ja on tegeletud sel teemal riiklikul tasandil? Kust saada abi konkurentsis püsimiseks?

Tule sel teemal arutlema ja teisi kuulama! Külalised saavad end kostitada tee ja suupistetega. Võta kindlasti kaasa ka sularaha, sest kohapeal saab endale mõnigast talutoodangut koju kaasa osta.

Rohelise Tee Õhtut korraldab Eesti Roheline Liikumine koostöös Tartu loodusmajaga. Tartu üritustesarja toetavad Tartu linn ja Põhjala Teetalu.


Kolmapäeval, 23. märtsil, Tartu loodusmajas (Lille 10), kell 18:00

FB sündmus

Sissepääs tasuta