Võib-olla oled kuulnud, et La Muul on päris suured plaanid. Kindlasti tahaks Eesti suuremalt ette võtta, aga peamine siht oleks liikuda Eestist välja ning vaadata, kui kaugele ühe väikese Eesti ökojäätisetootja tiivad kannavad. Põhjamaade suurimaks? Saksamaa? Eksport Aasiasse? Meis on süvenenud tunne, et see kõik ei pruugi võimatu olla.

Aga võimalik on see üksnes juhul, kui meil on piisavalt kogemust ja jõudu. Oleme lisavõimekuse ehitamisel juba ühe olulise sammu astunud. La Muu omanikeringiga liitusid hiljuti Premia endised juhid, kellel on Eesti, aga tõenäoliselt kogu regiooni parimad teadmised ja kogemused, kuidas jäätiseäri suureks kasvatada. Sellise tiimiga on juba päris julge tunne suuri sihte seada!

Aga nii jõuangi kohe-suurimaks-peavaluks-saava-küsimuseni. Ideid meil on, kapitaliga saame ka vast hakkama, aga pole piisavalt jõudu, et plaane ellu viia. Igapäevaäri vedamisega saame hakkama, aga tulevikuplaanide valguses tunnen end päris hõredalt.

Seega otsin enda kõrvale inimest, kellega suuremad väljakutsed ära jagada.

Just jagada, sest ma ise ei kavatse kuhugi kaduda. Ootaks appi kogenud tegijat. Inimest, kes tahaks ning suudaks kanda tegevjuhi vastutust ning kes viitsiks ikka korralikult pingutada. Ideaalis kedagi, kellel on juba vöö vahel kogemus kiires kasvufaasis oleva ettevõtte vedamisest. Aga selle tegevjuhtimise kogemuse asemel sobiks tegelikult ka pikaajaline ekspordi-,
jaemüügi- ja/või turundamise kogemus toidusektoris.

See oleks palgaline täiskohaga töö ning sellise 3aastase vaatega eesmärkide osas. Usume, et suudame pakkuda konkurentsivõimelist põhitasu, aga oma tüübilt otsime kedagi, keda motiveerib optsioon saada seatud eesmärkide täitmise korral La Muu osanikuks. Noh, La Muu väärtuste ja meie inimestega peaks tekkima hea klapp, aga see on ütlematagi selge.

Aga niisiis. Kui sa mu loo viitsisid lõpuni lugeda ning see sind kuidagi kõnetas, siis anna endast teada. Saada oma CV ning lühike kirjeldus, miks sa arvad, et see väljakutse just sulle võiks õige olla. Lähme sealt edasi ja vaatame, kuhu välja jõuame.


Lootusrikkalt
Rasmus Rask / tegevjuht, osanik / tel 506 8258 / e-post lamuu@lamuu.ee