Reedel, 21. augustil MTÜ Lasnaidee entusiastide poolt korraldatava LasnaKino filmipäevade raames toimub dokumentaalfilmi “Sipelgapesa” avaõhu kinoseanss, mis räägib Lasnamäel suurimast garaažilinnaku salajasest elust. Filminäitamisele eelneb kohtumine filmi režissööri Vladimir Loginoviga, “Sipelgapesa” filmi pooldaja ja vastasega...

Tuletame meelde, et Lasnakino filmiõhtud toimuvad avaõhu kinona Lasnamäe eri paigus. “Sipelgapesa” kinoseanssiga saab ühineda Koorti pereväljakul, Koorti 4 maja taga. Sündmuse algus on 20:30.

Ja nüüd avame saladuseloori: filmile eelneb avalik arutelu, milles võtab osa filmi režisöör Vladimir Loginov;  filmi pooldaja, eesti meedias “Sipelgapesale” kiitvaid filmiretsensioone jagav kirjanik, pedagoog ja Õismäe elanik P.I. Filimonov ning tema oponent, poeet ja Lasnamäe elanik Dmitri Krasnov. Arutelu modereerib ajakirjanik Aleksander Hobotov. Kohtunike rollis on austatud LasnaKino publik. Nii filmi eel kui pärast seda on külalistel võimalus esitada küsimusi ja avaldada arvamust.

LasnaKino täielik programm on saadaval siit.