Koduse ja tervisliku toidu laada korraldaja, filmitudeng Natalia Golubeva kutsub kõiki tallinlasi sel nädalavahetusel Lasnamäele, et tutvuda selle linnaosa elanike muheda hingeeluga.

Niisamuti on oodatud endast märku andma kõik need, kel huvi laadal oma küpsetisi pakkuda. Kohal on lasnamäelased, kes müüvad enda tehtud tervislikke roogi. Rahvast ootavad pirukad, kringlid, kodune leib ja sai, borš, plov, pelmeenid, kodune vorst, hatšapuri ja palju muud.

Taustaks esinevad kohalikud muusikaarmastajad. Publiku lemmikuks valitav esineja saab auhinnaks 700 krooni. Lapsed on oodatud joonistama, lugema, tantsima ja osalema vahvatel konkurssidel.

"Igaüks meist on võimeline midagi tootma, oma loodut teistele pakkuma ja sellega nende elukvaliteeti parandama. Elu on mõnusam, kui oskad jagada oma kogemust teistega ning kui vajalikud asjad – eriti toit – on tehtud armastusega," põhjendas Golubeva oma soovi kultuuripealinna stipendiumiga just toidulaat korraldada.

Toidulaat on avatud laupäeval, 3. juunil kella 14–20 ja pühapäeval, 4. juulil kella 11–17 Lindakivi Kultuurikeskuse aias (Koorti 22).

www.52.ee