Alates 2. jaanuarist saavad Tallinna korteriühistud ja haridusasutused taotleda tasuta graniitkillustiku. Kokku on kampaania raames plaanis jagada 25 tonni graniitkillustiku. Sõltuvalt maja suurusest, korterite ja trepikodade arvust võivad korteriühistud taotleda kuni viis kotti (125 kg) graniitkillustiku.

Lasnamäel võib vastava taotluse võib vormistada kohapeal Lasnamäe Linnaosavalitsuses (Pallasti 54), või saata e-posti teel aadressile: moonika.vister@tallinnlv.ee; diana.buchmann@tallinnlv.ee Vastuseks saadetakse taotlejale teade, kus informeeritakse, millal ja kus on võimalik saada tasuta graniitkillustikku.

Nõmme Linnaosa Valitsus on korteriühistutele ja pensionäridele talviseks libeduse tõrjeks tasuta graniitsõelmeid jaganud juba detsembri algusest alates ning jätkame seda kindlasti ka jaanuaris (üks 25-kilone kott kinnistu kohta). Huvilistel tuleb ühendust võtta e-kirja teel einar.tamm@tallinnlv.ee või telefonil 645 7312, et kokku leppida, millal ja kust sõelmed kätte saab.

Tallinna Kesklinna Valitsus otsustas sel aastal jagada graniitsõelmeid lasteaedadele ja kortermajadele, igaühele 2-3 kotti, vastavalt hooldusala suurusele. Jagamisega alustame järgmisel nädalal. Täpsem info avaldatakse Kesklinna Valitsuse kodulehel ja Facebookis, samuti teavitatakse graniitsõelmete jagamisest korteriühistuid, asumiseltse ja lasteaedu.

Kristiines jagatakse sõelmeid kõikidele soovijatele KÜ-test juba alates eelmise, 2014.a lõpust.

Mustamäe Linnaosa Valitsus eraldab sellel talvel igale Mustamäe korteriühistule tasuta kaks kotti (25 kg/kott) libeduse tõrjeks mõeldud graniitsõelmeid, mille saab kätte oma andmete esitamisel OÜ Jaaksoni Linnahoolduse hoovist, Laki tn 13, telefon 656 3548. Sõelmetele tuleb oma transpordiga ise järele minna.

Sõelmete eraldamine toimub 5. jaanuarist kuni 31. jaanuarini.

Haabersti Linnaosa Valitsus jagab linnaosa korteriühistutele libedusetõrjeks graniitsõelmeid. Haabersti linnaosa vanem Marek Jürgensoni sõnul on Haaberstis korteriühistute ja linnaosa valitsuse vahel pidev koostöö hästi toiminud. „Oleme jaganud korteriühistutele graniitsõelmeid alates 2004. aastast ning teeme seda ka sel aastal,“ sõnas Jürgenson. Killustikukoguse kättesaamiseks tuleb võtta ühendust linnaosa haldusosakonna töötajatega telefonidel 640 4843 või 640 4811.

Põhja-Tallinna Valitsus pakub korteriühistutele ja eramaja omanikele võimalust saada ühe aadressi kohta tasuta üks graniitkillustikuga täidetud kott.

Kotid asuvad aadressil Sõle tn 40 (endine koolimaja) ning neid saab kätte ajavahemikus 15.01.2015-20.02.2015 tööpäevadel kell 16:00-18:00 hoone Nisu tänava poolsel küljel asuva võimla ukse kaudu. Koti saab kätte helistades tel. 510 4652 hoone administraator Viktor Nešeretnõile. Täiendavate küsimuste korral kampaania kohta saab pöörduda ka Põhja-Tallinna Valitsuse poole telefonidel 645 7019 või 645 7017.