23.-25. august toimub Jõgevamaal Uhmardu küla endises koolimajas loomaõiguslaste suvekogunemine. Kokkusaamise korraldajad loodavad omavahel kokku viia inimesi, kes on loomade õiguste eest seismisest huvitatud ning pakkuda võimalusi teadmiste ja kogemuste üksteisega vahetamiseks.

Kolme päeva jooksul toimuvad töötoad ja diskussioonid, mis keskenduvad loomaõiguslusele. Hetkel on programm koostamisel. Uuendame seda jooksvalt.

Vahelduseks mõttetööle saab vaba aega sisustada väga erinevate tegevustega. Soovi korral saame mängida mänge, õhtuti lõkke ääres juttu puhuda, filme vaadata, ujumas käia Saare metsajärves ja koos kokata.

Ööbimine

Ööbida saab koolimaja sees kui ka õue peal oma isiklikus telgis. Majas on mõned voodikohad, kuid neid jagub vaid kiirematele. Inimesed, kes soovivad kindlasti voodikohta, võiksid sellest võimalikult vara teada anda.

Osavõtt

Kõigil kogunemisele tulijatel palume saata osavõttu kinnitav meil aadressile ar.kogunemine@gmail.com. Toidukulude katmiseks küsime osavõtjatelt annetusi. Soovituslik annetus on 10 eurot, mille palume üle kanda kontole MTÜ Loomade Nimel toetusselts a/a 10220206182220, maksta saab ka sularahas koha peal.