Laupäeval 30. septembril Tallinnas toimuva Energiamessi - Kütame! pealaval pärjatakse auhinnagalal "Aasta Energiategu 2017" avalikku tunnustamist väärivad ettevõtmised ja saavutused.

  • Energeetika
  • 13. september 2017
  • Foto: Tallinna Energiaagentuuri juhataja Villu Pella arvates vääriks Tallinnas Mustamäel see eeskujulikult renoveeritud vana paneelmaja energiateo auhinda.

Olgu tegemist suurettevõtte või talupidajaga, kõik tublid energiateod väärivad tunnustamist. Selleks võib olla näiteks sõnnikust elektri tootmise alustamine talus, päikesepaneelide paigutamine kortermajale, biojäätmejaama ehitus, uue tuulegeneraatorimudeli leiutamine või säästliku mõtteviisi programmi läbiviimine koolides.

Üleriigilist tähelepanu ja aastaauhinda väärivate saajate kohta ootame infot aadressile energiategu@energiamess.ee. Ettepanekuid võivad teha nii omavalitsused kui ka energiavaldkonna erialaliidud ja -organisatsioonid.

Energiamess - Kütame! toimub laupäeval 30. septembril Tallinnas Järve Keskuse ees messialal kell 10-16. Sissepääs on tasuta. Aasta Energiategu auhinnagala algab kell 14.30 Viking Window laval. Energiamessi koduleht: www.energiamess.ee.