Eesti Kunstimuuseum ja Eesti Rahva Muuseum kutsuvad taas muuseume osalema infopäeval-haridusmessil, et õpetajatele ja koolijuhtidele tutvustada oma programme ja formaalharidust täiendavaid õppetöö võimalusi. Eesti Kunstimuuseumis toimub infopäev 22. augustil ja Eesti Rahva Muuseumis 24. augustil.  

ERMi korraldataval infopäeval tutvustavad muuseumid oma järgmise kooliaasta tegevusi ja haridusprogramme nii messialal laua taga kui ka soovi korral lava peal. Päev algab Eero Epneri kuraatorituuriga näitusel „Värvide ilu. Eesti kuldaja kunst Enn Kunila kollektsioonist“. Kell 12 algavad laval etteasted, kus muuseumid tutvustavad oma järgmise kooliaasta haridusprogramme. Paralleelselt toimub haridusmess. 

Tartu Ülikooli loodusmuuseum ja botaanikaaed võtab osa 24. augustil Eesti Rahva Muuseumi infopäeva haridusmessist, et tutvustada huvilistele asutuse õppeprogramme. Tähelepanu pööratakse ka loodusmuuseumi ja botaanikaaia ekspositsiooni olulisusele õppeprogrammi läbiviimisel. Tartu Ülikooli loodusmuuseumi ja botaanikaaia loodushariduslikke võimalusi lähevad tutvustama loodushariduse spetsialist Margit Hirv ja spetsialist Tõnu Pani.

Muuseumihariduse infopäeval osalemine on haridustöötajale tasuta. Registreerida saab kuni 19. augustini ERMi kodulehel.
 

Muuseumihariduse infopäev toimub Eesti Rahva Muuseumis 24. augustil algusega kell 11 A-sissepääsu juures ERMi silla-alal.