Tallinna linnavõimul on plaan nimetada Nõmme linnaosas Vana-Mustamäe asumit ja Nõmme asumit ühendavale tunnelile nimeks Nõmme tunnel.

Nõmme linnaosa rajas Vana-Mustamäe asumi ja Nõmme asumi piirile jääva suusatunneli, mis võimaldab Nõmme-Mustamäe maastikukaitseala terviseraja kasutajatel rada läbida ilma Ehitajate teed ületamata.

Tallinna linnavalitsuse nimekomisjon arutas tunneli nimeküsimust mullu 12. novembri koosolekul. Nimekomisjon märkis, et tunnelite nimetraditsiooni jätkamiseks tuleb sarnaselt varem ametliku nime saanud Tähetorni tunnelile ja Rahumäe tunnelile anda sellele tunnelile ametlik nimi ning toetas tunnelile Nõmme mäe ja Nõmme keskuse järgi Nõmme tunneli nime. Tunnelitele ja sildadele nime andmine on hea tava, sest niimoodi on võimalus näiteks õnnetuse puhul kergemini kohale kutsuda päästeteenistust või lihtsalt kokku leppida kokkusaamist: "Kohtume Nõmme tunneli juures."

Eelnevast tulenevalt esitas nimekomisjon linnaosa valitsusele kooskõlastamiseks Nõmme tunneli nime. Nõmme linnaosa valitsus kooskõlastas tunneli nime 8. jaanuaril. Nõmme tunnel hakkab kandma nime Nõmme tunnel.