Naerata Ometi MTÜ abistab üle-eestiliselt puuduses peresid ja erivajadusega lapsi. Abistatakse peresid ja lapsi, keda riik täna piisaval määral ei toeta ja kes on jäänud elu hammasrataste vahele. Lisaks haldab ühing heategevusinfot vahendavat portaali Help.ee, kus on info erinevate organisatsioonide poolt ellu viidavate heategevuslike projektide kohta.

Annetatud asjade kogumiseks on ühing loonud tasuta kraami Facebooki grupi, kuhu suunatakse inimesed, kes soovivad midagi heategevuseks anda või ka need, kellel on millestki puudus. Grupis on täna pea 9000 liiget. 

"Kunagi oli meil olemas ka enda ladu. Kogusime inimestelt asju ning siis sorteerisime ja saatsime üle Eesti peredele laiali. Paraku sellega seonduvad kulud olid päris suured. Asi hakkas üle jõu käima, kuna riigipoolset toetust sellele tegevusele ei olnud. Ka annetajaid oli keeruline leida," selgitab Bioneerile Naerata Ometi MTÜ juhatuse liige Kuno Kompus. 

"Täna teeme põhiliselt koostööd Aarete Laegas MTÜga, kellel on ka väike heategevuspood. Oleme teinud koostööd erinevate asutustega, jaganud peredele mänguasju, raamatuid, riideid, kodutehnikat, voodeid ja muud säärast, samuti on ka paljud inimesed otse meie poole pöördunud, kes soovivad ära anda korralikke kodutarbeid. Oleme neile siis uued omanikud leidnud," lisas Kuno Kompus. 

Abi on ühingule väga teretulnud! 

Rahalisi annetusi kogub Naerata Ometi täna mitmele projektile, näiteks juustesiirdamist vajavale Liinale, samuti "Jõulud haiglates 2018" projekile, mille raames külastatakse üle Eesti haiglate lasteosakondasid ja viiakse kingitused lastele ning personalile. 

Naerata Ometi MTÜ annetuskontod on: 

  • Swedbank  EE672200221046387155
  • SEB EE101010220101993019
  • LHV EE167700771002598797
  • Pocopay EE679999000010241983

Selgitusse palub ühing märkida, kas annetus on üldine või mõeldud mingi kindla projekti toetuseks. Lisage selgitusse ka oma isikukood, kui soovite tulumaksutagastust. 

Naerata Ometi MTÜ on väga tänulik kõikidele toetajatele! Üheskoos suudame rohkem!