Alustame Bioneeris uut hooaega. Loodame, et ka Sina oled jõudnud juba suvest välja ja argipäeva sisse elada. Ehk on Sul olnud mahti ka mõelda, mis meist edasi saab. Kui mitte, siis palume seda hetke Sinult nüüd.

Uuel hooajal soovime katsetada uusi asju. Tahame otsida Bioneerile uusi väljundeid. Näiteks proovida lugude kirjutamist meeskonnas, et saaksime üksteise mõtetest innustust ja karastuksime vastastikuses kriitikas.

Proovime uusi kirjutamise võtteid, tegeleme keeletaju parandamisega. Otsime videoklippidele rohkem väljundeid. Tahame rohkem hoida ka kätt ühiskonnas toimuva pulsil – kirjutada rohkem lugusid, mis puudutavad (kodaniku)ühiskonna toimimist või probleemide lahendamist.

Tegevusse asub ka vabatahtlike koordinaator Maie Kiisel, kelle ülesandeks on lugude ideedele ja ilmunud tekstidele tagasiside andmine ning sarnase mõttega autorite omavaheline kokkuviimine.

Novembris ja detsembris viime KÜSKI toel vabatahtlikele läbi ka praktilise ajakirjanduse koolitustsükli, mille käigus harjutame ajakirjandustööd ja koostöölist kirjutamist (tahame senist üksinda kirjutamist ja erinevatel põhjustel eemale jäämist vähendada).

Uue aasta algul tegeleme keelekonaruste lihvimisega. Seda kõike kodanikuühiskonna sihtkapitali kaasabil.

Kui Sa soovid ka lähiajal meiega (taas) jätkata, kirjuta sellest katrin@bioneer.ee. Võimalusel täida uuesti ka vabatahtliku ankeet, et teaksime Sinu kontakte ja hetkeplaane.

Vaata lisa: bioneer.ee/tegutse/registreerumine

Kirjuta palun mulle,

Sinu Bioneer