Kirjutan teile trummiansambel Rhythms of Resistance poolt. Me alustame sügisel oma teist hooaega ja soovime avada oma uksed uutele inimestele. Seetõttu korraldame 12. oktoobril avatud proovi.  Oleksime väga tänulikud, kui te saaksite jagada meie teadet oma jälgijatega.

  • Bioneeri uudised
  • 28. august 2019
  • Foto: Rhythms of Resistance Kliimamarsil. Janek Jõgisaar, Bioneer.ee

Tunned, et ühiskonnas on palju asju valesti, kuid ei tea, mida ette võtta? Soovid võidelda vähemusgruppide õiguste, inimõiguste või keskkonna eest? Otsid kogukonda, kellega meeleavaldustel osaleda ning oled valmis ära õppima trummimängu? Siis liitu sel sügisel Rhythms of Resistance Tallinna trummiansambliga!

Mis on Rhythms of Resistance?

Rhythms of Resistance (Vastuhakurütmid) on Tallinnas tegutsev aktivistide trummiansambel, mis on osa ülemaailmsest võrgustikust. Koos teiste riikide ansamblitega võideldakse sotsiaalse, poliitilise ja ökoloogilise õigluse eest läbi sambarütmide.

Keda ootame?

Ootame kõiki, kes tahavad trummi lüüa ja ühiskonnas kaasa rääkida, sõltumata soost, nahavärvist, orientatsioonist, rassist, rahvusest ja varasemast kogemusest.

Osalustasu on annetuspõhine.

12. oktoobril kell 18:00 toimub Ülase 12 avatud proov kõigile, kes soovivad vastupanuliikumisega tutvuda ja proovida rütmipille mängida.

Anna teada oma osalusest või küsi lisainfot:

ror_tallinn@riseup.net / Facebook: rortallinn / Instagram: rhythmsofresistancetallinn

Loe rohkem Rhythms of Resistance-ist