Tartu Biotehnoloogia Park, EIT Food keskus Eestis kutsub koos partneritega kõiki huvilisi osalema Tartu Ettevõtlusnädala raames toimuval Ringsete ärimudelite teemalises töötoas 5. oktoobril, kus on võimalik kuulda kogemuslugusid roheettevõtete loomisest ja õppida ringmajanduse rakendamist oma (loodavas) ettevõttes.

Kuupäev: 5. oktoober 2022
Kellaaeg: 12:30-16:00
Asukoht: SPARK Demo keskus (Narva mnt 3, Tartu) / Zoom
Registreerimine

Kirjeldus: Ürituse esimeses osas tutvustavad Eesti Ettevõtlike Naiste Assotsiatsiooni (EENA) liikmed enda kogemusi ettevõttes ringmajanduse juurutamisel.
Paneelile järgnevas töötoas õpivad osalejad ära tundma, kus on äri ringmajanduses. RingMAJANDUS eeldab, et ettevõtted on võimelised pakkuma jätkusuutlikke tooteid ja teenuseid, teenides kasumit ja samaaegselt arvestades keskkonnamõjudega kogu toote/teenuse elutsükli vältel. Töötuba on läbiviidud CIRCO disainimeetodist lähtuvalt. See on rahvusvaheliselt tunnustatud muutuse juhtimise tööriist, mille efektiivsust näitab see, et 70% CIRCO koolituse läbinutest viib koolituse käigus kavandatud äriideed ellu. CIRCO metoodika on kujundatud uute teenuste ja toodete arendamiseks, kuid sobib ka tänastes protsessides kadude vähendamist.
Töötuba viib läbi Teeme Ära SA tegevjuht, koolitaja Kadi Kenk.

Üritus toimub hübriidkujul ning võimalik on ka virtuaalsel teel liitumine. Siiski tunneme, et üritusest koha peal osa võtmine tagab osalejale parima kogemuse ja loodame teid kõiki Tartus kohapeal näha!

PÄEVAKAVA

12:30–13:00 - Kogunemine, kohv
13:00-13:30 - Kogemuslood roheettevõtte loomisel
13:30-16:00 - Töötuba  “Ringsed ärimudelid – kuidas rakendada ringmajandust oma ettevõttes”

Rohkem infot ürituse ja Tartu Ettevõtlusnädala kohta
Registreeri end üritusele siin

Ringmajanduse üritust toetavad EIT Food, Tartu Biotehnoloogia Park, EENA BPW Estonia, Tartu linn

Tartu ettevõtlusnädal 2022 toimub 3.–6. oktoobrini.