Neljapäeval leidis Skyoni 26-korruselises ärihoones aset trepijooks, mille raames koguti annetusi Minu Unistuste Päeva fondi.
 

Nüüdseks teist aastat aset leidnud üritus tõi õilsa eesmärgi nimel kokku hulgaliselt inimesi, kel avanes võimalus end proovile panna ja teha jõulueelne heategu. Trepijooksu sai läbida nii kõndides kui ka joostes, kuid vaid kõige kiirem pälvis rändkarika.

Küll aga polnud oluline mitte võit, vaid osavõtt, sest Capital Mill annetas Skyoni maja 26 korruse läbimisel iga osaleja eest 26 eurot heategevusfondile, mis viib ellu raskelt ja krooniliselt haigete laste unistusi. Kokku võttis üritusest osa üle 100 inimese ja koguti 2730 eurot.

Sihtasutuse Minu Unistuste Päeva tegevjuhi Kristiina Gabor-Mägi sõnul on Skyoni trepijooks tore traditsioon, mis aitab ühelt poolt pöörata tähelepanu kontoritöötajate vaimsele ja füüsilisele tervisele, teisalt suurendab meeskonnavaimu ning kui sinna juurde on lisatud veel heategevuslik nüanss, siis on topelt rõõm ja hea enesetunne osalejatel garanteeritud.

Capital Mill toetusega on plaanis korraldada üks tore talvine perepäeva raskelt või krooniliselt haigetele lastele ning täita kahe-kolme unistaja suurimad südamesoovid. “Me näeme igapäevaselt oma töös, kui oluline on emotsionaalne tugi lastele, kes võitlevad oma elu ja tervise eest. Meie sihtrühma laste jaoks on unistuste täitumine mõnikord isegi elumuutev kogemus, mis annab jõudu juurde ja avab uusi võimalusi maailma avastamiseks. Üks on kindel - unistada tasub, sest unistustel on kombeks täituda. Eriti veel siis, kui need kõva häälega välja öelda,” rääkis Gabor-Mägi.

Trepijooksu võitjaks tuli teist aastat järjest tarkvarainsener Alari Verev Coop Pangast, kust oli taaskord kõige rohkem osalejaid. „Minu jaoks on liikumine ja sport väga tähtis osa elust ning heategevuslikel liikumisüritustel panen end proovile suurima heameelega. Kuigi käesoleva ürituse eesmärk oli toetada Minu Unistuste Päeva fondi, tuletas see kõigile meelde ka heategevuse laiemat tähtsust - endale südamelähedase organisatsiooni tegevusi tuleks toetada aastaringselt,“ soovitas Verev, kes on ka ise pikaaegne püsiannetaja.

26 korruse peale tuli tippu jõudmiseks läbida 545 trepiastet.

“See on pealtnäha kerge katsumus, kuid tegelikult on korruseid ainuüksi jalutades võrdlemisi raske läbida,” nentis Capital Milli tegevjuht Kaarel Loigu. “On tore näha, et meie maja töötajad juba teist aastat ettevõtmisest nii aktiivselt osa võtavad. Tekkis mõnus võistlusmoment, kuid mis peamine, kõik said teha heateo, seda nii lastele kui ka oma füüsilisele tervisele. Trepijooksu traditsioon juurutab end kenasti ja loodetavasti kohtume treppidel kolleegidega ka järgmine aasta.”