Täna kell 18:00 Tallinnas, RAM-Kooli auditooriumis saavad kõik huvilised kohtuda Brasiilia ökokogukonna Terra Mirim eestvedaja Alba Mariaga.

Alba Maria on šamaan, vaimne meister ja psühholoog, kes ühendab šamaanluse õpetuse ning praktika enesearendamise- ja eneseavastamise-protsessidega. 17 aastat tagasi rajas ta Salvadori lähedal Brasiilias ökokogukonna Terra Mirim (www.terramirim.org.br), kus ta elab ja õpetab igapäevases elus, kuidas igaüks tee oma tõelise MINANI– oma enda jumaliku Ilu ja Armastuseni leida võib.

Lihtsus, pehmus ning armastus tema südames on see, mis inimeste südameid puudutab ja ikka jälle Alba Maria lähedust otsima paneb. Ta jagab ta meiega oma enda sisemist transformatsiooni ning teenib kõiki neid, kes oma olemuse sügavustesse sukelduda ning oma sisemist olemust ära tunda tahavad. 

Alba Mariat saab kogeda, tunda, kuidas ta läbi elu laulab, tantsib ja naerab ning erinevail viisil teadmisi jagab – tehes seda rännakreise, meditatsioone juhatades ning jagamise ringis erinevais maailma paikades. Jagamise Ring tähendab püha koosolemist, jagamist ja tõe otsimist. Jagamise Ringis toetab Alba igaühe vaimset otsingut ja sisemist kasvamist. Eesmärgiks on igaühe rõõmutunne vormi ja vormitu kohtumisest, ühtse terviku kogemisest. „Jumal/Jumalanna on nii täiuslik olevus, et ta sisaldab ka mittetäiuslikkuse.”

Alba Maria on pühendunud Kõrgeima Jumaliku Tahte teenimisele, pühendades oma elu armastusele Looduse vastu ning Suure Ema Armastusele. Ta elab igapäevast elu väga intensiivselt oma kogukonnas kui „pideva sisemise ärkamise harjutamine”, tänulik olles selle õnnistuse eest, olla siin – siin meie armastatud Emakesel Maal ning tänulik, et tohib seda kogemust nautida.

Tasu: 50 EEK    Info: 53-440591