11. veebruaril kell 10 avatakse Tallinnas Baltimaade suurim ökopood, mahemarket "Parim Pood". Mustamäe tee 3A asuvas kaupluses on kogupinda 400m2, millest 100m2 võtab enda alla naturaalkosmeetika.

"Meie eesmärgiks on pakkuda parimate hindadega parimas valikus mahekaupa Eestis. Soovime, et inimene saaks meie juurde tulles lisaks toidukaubale, puu- ning köögiviljadele ühest ja samast kohast soetada ka naturaalkosmeetikat ning puhastusaineid. Teisisõnu - kogu mahekaup samastkohast," räägib avatava marketi perenaine Tiiu Saks.

Mahemarketis pööratakse suurt suurt tähelepanu Eesti mahepõllumajandustoodetele. "Ja veel - kui varem on inimene pidanud kuivaineid ostma valmispakkides, siis nüüd on seda võimalus soetada kaalukaubana," märgib Saks.

Lisaks püsivalt parimatele hindadele on mahemarketis avamise puhul palju eripakkumisi ja hinnaüllatusi.

"Kui kesklinnas on kauplustele autoga ligipääsemine pea võimatu, siis Mustamäe tee 3a asuval mahemarketil sellega probleeme pole - sõidukiga pääseb mugavalt ligi ja kaupluse ees on olemas avar parkla," lisas marketi perenaine.

Mahemarket "Parim Pood" ootab huvilisi aadressil Mustamäe tee 3a. Baltimaade suurim ja parima valikuga ökopood on avatud esmaspäevast reedeni kella kümnest hommikul kella kaheksani õhtul, laupäeval ja pühapäeval ollakse avatud kella kümnest kuueni.