Veel 2 nädalat on käimas konkurss ülemaailmse keskkonnaharidusprogrammi "Roheline kool" Eesti juhi kohale. Eestis on Rohelise kooli programmiga liitunud üle 180 kooli, lasteaia ja huvikooli ning võrgustik aina kasvab. Tule aita innustada noori täna, et hoida homset maailma!

Sihtasutus Tartu Keskkonnahariduse Keskus otsib keskkonnateadlikku ja visiooniga juhti programmile “Roheline kool” (Eco-Schools Global), kes täiendaks meie meeskonda oma energia ja teadmistega. Programmi Eesti juht töötab tihedas koostöös Rohelise kooli võrgustiku koordinaatoriga.

Millist inimest otsime?

See töö sobib Sulle, kui Sulle meeldib mõelda suurelt ja tegutseda süsteemselt, meeldib esineda, oma tööst ja eesmärkidest rääkida. Kasuks tuleb ökoloogiline maailmavaade ja teadmised Eesti haridussüsteemist.

Heal Rohelise kooli programmi juhil on:

  • kõrgharidus (soovitavalt loodus- või haridusteaduslik),
  • teadmised looduses ja ühiskonnas toimuvate protsesside ja nende seoste kohta,
  • töökogemus meeskonna- ja projektijuhina, sh strateegia ja tegevuskava koostamisel,
  • suurepärane koostöö- ja suhtlemisoskus, oskus inimesi kaasata ja motiveerida,
  • väga hea suuline ja kirjalik väljendusoskus eesti ja inglise keeles,
  • oskus avalikult ja argumenteeritult esineda,
  • oskus aega planeerida, ennast juhtivalt, tõhusalt ja vastutustundlikult töötada.
  • Sobid meie kollektiiviga, kui jagad Tartu loodusmaja väärtusi, oled sõbralik, keskkonnateadlik, avatud suhtleja, süsteemne ja loov ning usud oma panusesse kestliku arengu hariduse edendamisel.

Mida vastu pakume?
Osalise tööajaga (0,5) töökohta, kaasaegset ja mõnusat töökeskkonda, pühendunud meeskonda, paindlikku tööaega, töötasu 1000 eurot/kuus (bruto), väljakutseid ja võimalusi enesetäiendamiseks ja –teostuseks keskkonnasõbralikus organisatsioonis.

Kuidas kandideerida?
Kui tundub, et see kutse on Sulle, siis saada oma CV ja motivatsioonikiri “Kuidas suurendada Rohelise kooli programmi mõju?” aadressil info@tartuloodusmaja.ee.

Tähtaeg: 17. august 2022
Tööle asumise aeg: september 2022
Asukoht: Tartu loodusmaja (kaugtöö võimalusega), valmisolek töölähetusteks üle Eesti