Tartu Ülikooli loodusmuuseum ja botaanikaaed ning Teater Vanemuine kutsuvad osalema kevadises linnalaagris „Kui karu ärkab teatris...“.

Koos muuseumi karuga avaneb lastel võimalus uurida ja avastada karude eluga seotud saladusi. Botaanikaaias saab otsimismängu käigus teada, milliseid taimi karud söövad ja milliseid taimi pesa ehitamiseks kasutavad. Teatris saab Kollaste Kasside juhendamisel kehastuda loomadeks ja teha teatrit ning lõpuks pannakse isegi karud tantsima.

Linnalaager „Kui karu ärkab teatris...“ on mõeldud 7–10aastastele noortele. Laager toimub 22.–23. aprillil kell 10–15 Tartus ülikooli loodusmuuseumis, botaanikaaias ja Vanemuise teatris.  

Linnalaagri osalemistasu on 58 eurot lapse kohta. Tasus sisaldub mõlema päeva lõunasöök. Laagris osalemiseks on vaja eelnevalt registreeruda e-kirjaga kollanekass@vanemuine.ee. Registreerudes palume kirjutada lapse nimi, vanus, vanema kontakt (e-posti aadress ja telefon), vajadusel muu täpsustav teave lapse kohta (nt toiduallergiad).  

Laagris on kohtade arv on piiratud, seega kohti jätkub vaid kiirematele. Linnalaager „Kui karu ärkab teatris...“ toimub Tartu Ülikooli loodusmuuseumi ja botaanikaaia ning Vanemuise teatri koostöös. Kõik küsimused laagri kohta saata e-kirjaga kollanekass@vanemuine.ee. 

Tooge oma mürakarud meile!