Ettevõtte Greenline Print omanikfirma Kroonpress pärjati Tartu Rattasõbraliku Ettevõtja 2015 tiitliga, mida annab välja Tartu linn. Aunimetusega kaasneb rändkarikas ning Extery disainrattahoidja VEE. Auhinna saamise üks kaalukamaid argumente oli Greenline Print Tähesõit, millega eelnevatel aastatel on üheskoos ettevõtte töötajatega hulk CO2-heitmeid ära hoitud ja tervislikke eluviise propageeritud.

Tartu kõige rattasõbralikumaks asutuseks valitud Kroonpress AS-is töötab 250 inimest, neist rattaga sõidab tööle umbes 20 ning jalgrataste hoidmiseks on kaks parkimisala, millest üks asub kinnisel valvatud territooriumil, teine aga dispetšerite ja kaamerate vaateväljas.

Ettevõte on kõigile rattaentusiastidest soovijatele kinkinud rattasõiduvormi ning kord aastas toimub ühine rattasõit ettevõtte suvepäevadele stardiga Kroonpressi parklast, toetades nõnda tervislikke eluviise.

Konkursi võitjale pani peaauhinna välja Extery OÜ, milleks on jalgrattahoidja VEE. Lisaks sellele sai ettevõte auhinnaks jalgrattamatka koos tervisliku piknikuga ning rändkarika, mis anti üle Tartu linna jalgrattahooaja avamise üritusel 14. mail 2015 Tähtvere pargis.

Rattasõbralikuma asutuse konkursil kandideerisid lisaks Kroonpressile veel Tartu Loodusmaja ja Eesti Maaülikool.

2013. aastal valis žürii kõige rattasõbralikumaks asutuseks kaardifirma Regio AS, eelmisel aastal OÜ Artes Terrae.